Hizmetler

MM LOG

Hızlı ve Güvenilir Lojistik Hizmetleri

MM Log, Ürününüzü veya yükünüzü hızlı ve güvenli bir şekilde dünyanın her noktasına ulaştırmaktadır. Yenilenen geniş araç filosu, tecrübeli kadrosu ve yenilikçi çözümleri ile MM LOG yükünüzü güvenli bir şekilde taşımaktadır.
 • MM Log
  32,125 +
  Teslim Edilen Paketler
 • MM Log
  35,786 +
  Yıllık KM
 • MM Log
  120,986 +
  Tonlarca Ürün
 • MM Log
  200 +
  Memnun Müşteriler
Öne Çıkan Özelliklerimiz

MM Log'u özel yapan
benzersiz nitelikler

Yüksek Güvenlik

Ürünlerinizi her aşamada zarar gelmeyecek şekilde taşıyoruz. Almış olduğumuz tedbirler sayesinde 7/24 destek ile yükünüzü izleyebilir, kontrol edebilirsiniz.

Geniş Taşıma Ağı

Gelişen Dünyanın lojistik ihtiyaçları için gerekli bütün altyapımızı sürekli yenilemekteyiz. Dünya'nın her yerine hızlı ve güvenli şekilde ürünlerinizi teslim ediyoruz.

Şeffaf, Kaliteli ve Güvenilir

Operasyonumuzun her aşamasını takip edebilirsiniz. Bütün yüklerinizi modern araç filomuz ile ulaştırıyoruz.

Operasyon Kabiliyeti

Taşınacak ürünleri profesyonel ekibimiz ile birlikte planlayarak dünyanın her noktasına güvenli ve hızlı bir şekilde taşımak için bütün operasyonu merkezimizden yönetiyoruz.

Modern ve Geniş Araç Filosu

Modern ve geniş araç filomuz , tecrübeli ekibimiz, yenilikçi ve çözüm odaklı sistemiz ile dünyanın her noktasına ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımaktayız.Sürdürülebilirilik

MM LOG, Doğaya ve insana saygılı sürdürülebilir iş ahlakını prensip edinen firmamız ürün planlamasından teslimine kadar geçen sürede doğa dostu prensibleri ile hareket etmektedir.
MM Log
MM LOG

Grup Şirketlerimiz

 • MM Log
 • MM Log